ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ RETRO
ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ RETRO
Τραπεζάκι σαλονιού με λεπτομέρεια τόσο στο σχεδιασμό του όσο και στην πρακτικότητα που σας προσφέρει. Επιλέχθηκαν λιτές γραμμές για την κατασκευή του και παράγεται σε 2 διαφορετικές εκδοχές. Η πρώτη ειναι με μασιφ ποδαράκι σε φαλτσο φινίρισμα και η δεύτερη εκδοχή με μεταλλικό σκελετό βάσης (1,5Χ1,5) . Και στα 2 σχέδια το τραπεζάκι διαθέτει 1 μεγάλο ενιαίο συρτάρι το οποίο ανοίγει και απο τις 2 πλευρές. Οι διαστάσεις καθώς και οι αποχρώσεις του ξύλου προσαρμόζονται . Εγγυημένη πρόταση για να καλύψει και τις πιο απαιτητικές επιλογές !
προτεινόμενη διάσταση 65Χ110
παράγεται σε βακελίτη ή ξύλο δρυς
best seller
GALLERY
![](https://epipla-kogia.gr/wp-content/uploads/2019/05/dimension.png)
0,65 x 1,10 x 37,5 (Υ)
![](https://epipla-kogia.gr/wp-content/uploads/2019/05/icons8-adjustment-100.png)
Δυνατότητα αλλαγής διαστάσεων
![](https://epipla-kogia.gr/wp-content/uploads/2019/05/icons8-wood-100.png)
ΜΑΣΙΦ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΕΛΕΤΟ
![](https://epipla-kogia.gr/wp-content/uploads/2019/05/001-ecology.png)
ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ
![](https://epipla-kogia.gr/wp-content/uploads/2019/05/002-help.png)
ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ